• Terapia manualna  ( bóle kręgosłupa, stawów, mięśni, urazy, ortopedia )
  • Fizjoterapia Uroginekologiczna ( fizjoterapia okołoporodowa, zaburzenia mięśni dna miednicy, nietrzymanie moczu)
  • Masaż ( leczniczy, klasyczny, masaż tkanek głębokich )

Jestem mgr fizjoterapii specjalizującą się w fizjoterapii uroginekologicznej.

Ostatnie lata mojego życia poświęciłam na zgłębianie wiedzy na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu. Zafascynowałam się wszystkim tym co kształtuje nas jako kobiety. Fizjoterapia uroginekologiczna stała się moją pasją. Pragnę być Twoją przyjaciółką przez całe Twoje dorosłe życie.  Zaczynając od pierwszej miesiączki,  przechodząc przez czas macierzyństwa, aż do okresu menopauzy. 

Specjalistyczne szkolenia z zakresu terapii manualnej, uroginekologicznej oraz holistycznego podejścia do zdrowia pozwalają mi stać się specjalistką w swoim fachu.

Pomagam pacjentkom z dolegliwościami bólowymi związanymi z dysfunkcjami w obszarze miednicy mniejszej tj. zaburzone napięcie mięśni dna miednicy, bolesne miesiączkowanie, bolesne współżycie, nietrzymanie moczu. Pracuję z pacjentkami, aby przygotować je do ważnego dla nich momentu w życiu jakim jest poród, a następnie pomagam im powrócić do jak najlepszego stanu sprzed ciąży.
W mojej pracy nie brakuje również pacjentów z problemami  kręgosłupa, stawów czy mięśni.  Dzięki współpracy ze mną, możesz poprawić swój komfort życia i ze spokojem wrócisz do ulubionej aktywności fizycznej. 

Wszyscy moi podopieczni mogą liczyć na pełne zaangażowanie w proces leczniczy. Mam tendencję do zasypywania moich pacjentów cennymi wskazówkami oraz konkretnymi argumentami motywującymi do prozdrowotnych zmian. 

Prywatnie jestem miłośniczką podróży i mam bzika na punkcie króliczków. 🙂 

Czym jest fizjoterapia uroginekologiczna?

Wykształcenie 

Opinie