Mgr Anna Giesa-Tulej

Mgr Anna Giesa-Tulej

Dietetyk kliniczny, specjalista psychodietetyki

Dzień dobry, cieszę się że tutaj jesteś. Mam na imię Ania jestem dietetykiem klinicznym oraz specjalistą psychodietetyki. Ukończyłam studia „Żywienie Człowieka i Dietetykę“ na wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz studia podyplomowe z psychodietetyki na SWPS we Wrocławiu. Każdego dnia zgłębiam tajemnice ludzkiego organizmu poszerzając wiedzę w tej dziedzinie. Prowadziłam badania na pacjentach z chorobami sercowo-naczyniowymi oraz badałam ‘jak stres wpływa na nasze wybory żywieniowe’. Dzięki nim utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że to co jemy ma bezpośredni wpływ na nasz organizm.

Zapraszam Cię do zapisywania się na wizyty stacjonarne We Wrocławiu oraz w Opolu, wizyty online gdziekolwiek jesteś. Możesz również specjalnie przygotowane przeze mnie gotowe jadłospisy pod konkretne jednostki chorobowe. Chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do mnie. Pamiętaj, że to Ty dokonujesz wyboru. Nic nie musisz i wszystko możesz. Możesz zrealizować swój Cel.

 
 

Prawidłowe odżywianie to szansa na dobre zdrowie, lepsze samopoczucie, odpowiednią masę ciała. Dla Nas, to pewność siebie, to lepszy sen, to życie w harmonii ze sobą i swoim ciałem. Poprzez indywidualne podejście, zmieniasz nie tylko odżywianie, ale i sposób myślenia. Uwzględniam stan zdrowia, wsłuchuję się w potrzeby i dopasowuję do Twojego stylu życia. Specjalizacja przez którą poszerzyłam wiedzę w zakresie psychodietetyki, pozwala nauczyć moich podopiecznych, że nasza świadomość i przekonanie mogą wpływać na odczuwany głód i sytość, a każda zmiana zaczyna się od zmiany myślenia.

CO JEŚĆ BY NIE BOLAŁY PLECY?

Nasze specjalizacje – fizjoterapia i dietetyka, są od siebie wzajemnie zależne. Lecząc kręgosłup, musisz wiedzieć, że przedłużający się stan zapalny w jelitach wpłynie na procesy wytwarzaniu bólu. Konieczne jest wsparcie odpowiedniego żywienia, by przyspieszyć regenerację tkanek. Pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy, że istnieje coś takiego jak oś jelitowo-mózgowa oraz jelitowo-dyskowa. Te mechanizmy tłumaczą zależności pomiędzy zaburzeniami trawiennymi, zaburzeniami emocjonalnymi i odczuciem bólu np. kręgosłupa

Live z dietetykiem @anngiesa_przestrzendietetyczna

– dlaczego fizjoterapeuta współpracuje z dietetykiem
– wpływ diety na ból kręgosłupa
– jak dietetyk może pomóc w bólach pleców
– jak fizjoterapeuta może pomóc z problemami trawiennymi
– czym jest oś jelito-dysk
– co jeść by nie bolały plecy
– jaką aktywność wybrać

 

Zapraszam do odsłuchania LIVE na IG