Mgr Milena Olejnik 

Przez ostatnie lata mojej pracy dokładnie zgłębiam techniki rozluźniania tkanek miękkich. To pozwoliło mi na wyspecjalizowanie się w zwalczaniu Twoich problemów. Pomagam pracownikom biurowym pozbyć się bólu karku, nawet jeśli natłok obowiązków nie pozwala na systematyczne ćwiczenia. Z powodzeniem prowadzę rehabilitację pacjentów z dyskopatią, nawet jeśli wszyscy straszą ich operacją. Najbardziej fascynuje mnie praca z przewlekłymi bólami kręgosłupa, w których oprócz klasycznego podłoża przeciążeniowego obserwuję także sporą korelację ze stresem. Z ogromnym zaangażowaniem podejmuję również współpracę ze sportowcami, których kontuzja wykluczyła z treningów.

Od zawsze pracuję indywidualnie z pacjentem. Dokładne poznanie Ciebie, jak i przyczyn Twojego problemu wielokrotnie okazuje się przełomowe w leczeniu. Za klucz do sukcesu w terapii uważam współpracę na linii terapeuta-pacjent. Tylko z takim nastawieniem jesteśmy w stanie osiągnąć trwały cel.

Mgr Milena Olejnik – co mnie wyróżnia


Moje metody pracy cechuje współczesność, indywidualność, całościowe spojrzenie oraz przyjemność w odbiorze pacjenta. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie szkolenia ukończyłam
-> kliknij.

Przygodę z fizjoterapią rozpoczęłam w momencie, kiedy kontuzja wyeliminowała mnie z treningów siatkówki. Wtedy to fizjoterapeuta klubowy odbudował moje nadzieje na powrót na boisko. To spowodowało, że teraz chcę pomagać ludziom odzyskiwać sprawność i cieszyć się razem z nimi osiągnięciami. Moja przygoda z wyczynowym sportem już dawno się zakończyła, ale pasja pozostała. Chodź teraz gram już tylko rekreacyjnie, to jednak radość jest niezmiennie taka sama. Uwielbiam również wędrówki górskie. Jak tylko widzę przed sobą ustalony cel, to nie ma siły, która by mnie zatrzymała. Trochę podobnie jak w fizjoterapii. Tylko tutaj moim celem jest pomóc Ci zdobywać Twoje cele lub po prostu cieszyć się życiem.

Pacjenci najbardziej doceniają mnie za otwartość, empatię, zaangażowanie oraz skutecznośćMożesz to sprawdzić, czytając opinie o mnie. Kilka lat pracy zaowocowało całkiem pokaźną ich liczbą.

FIZJOMILA W LICZBACH

  • 7 lat doświadczenia w zawodzie
  • Ponad 180 opinii o mnie
  • Ponad 5000 przeprowadzonych terapii
  • Ponad 1000 godzin spędzonych na specjalistyczne kursy

    Moim zawodowym mottem jest „Nie ma windy do zdrowia, są tylko schody, po których warto iść”. Dasz się poprowadzić na górę?