Cennik

Terapia manualna

45 minut
Nie możesz trenować przez starą kontuzję lub niedawno skręciłeś kolano i chcesz szybko wrócić na boisko? Masz wrażenie, że nie możesz się skręcać, schylać lub coś Cię ciągnie, kłuje, promieniuje? Jestem w stanie rozwiązać Twoje problemy. Podczas wizyty przeprowadzimy diagnostykę odnajdziemy miejsca najbardziej problematyczne i dzięki współczesnym metodom rozluźnimy je.

150 zł

Masaż leczniczy 

45 minut

Dziś znowu czujesz, że Twoje ciało jest spięte i masz wrażenie, że rozciąganie nie daje już efektów? Codziennie rano potrzebujesz kilku godzin by Twoja szyja zaczęła się ruszać, a po pracy jesteś już tak zmęczony, że nic Ci się nie chce? Wiem, że mogę Ci pomóc. Proponuję Ci masaż leczniczy, który przy regularnym stosowaniu może uwolnić Cię od nieprzyjemnych odczuć.

mtg

150 zł

Rehabilitacja kręgosłupa

45 min
Bóle kręgosłupa to najczęstszy powód wizyt moich pacjentów. Jeśli Ty również cierpisz z powodu przewlekłych bóli kręgosłupa i nie chcesz więcej martwić się jak przeżyć kolejne 8 godzin w pracy bez ciągnięcia do nogi. Jeśli nie możesz ruszać szyją i drętwieją Ci ręce to zdecydowanie warto rozpocząć rehabilitację. Kluczem to sukcesu będzie odnalezienie przyczyny, zniwelowanie jej i wdrożenie odpowiednich dla Ciebie ćwiczeń. Moje doświadczenie w połączeniu z Twoim zaangażowaniem przyniesie oczekiwany efekt.

150 zł

Back to top