Terapia manualna

150 zł
45 minut
Nie możesz trenować przez starą kontuzję lub niedawno skręciłeś kolano i chcesz szybko wrócić na boisko? Masz wrażenie, że nie możesz się skręcać, schylać lub coś Cię ciągnie, kłuje, promieniuje? Jestem w stanie rozwiązać Twoje problemy. Podczas wizyty przeprowadzimy diagnostykę odnajdziemy miejsca najbardziej problematyczne i dzięki współczesnym metodom rozluźnimy je.

terapia man

Rehabilitacja kręgosłupa

150 zł
45 min
Bóle kręgosłupa to najczęstszy powód wizyt moich pacjentów. Jeśli Ty również cierpisz z powodu przewlekłych bóli kręgosłupa i nie chcesz więcej martwić się jak przeżyć kolejne 8 godzin w pracy bez ciągnięcia do nogi. Jeśli nie możesz ruszać szyją i drętwieją Ci ręce to zdecydowanie warto rozpocząć rehabilitację. Kluczem to sukcesu będzie odnalezienie przyczyny, zniwelowanie jej i wdrożenie odpowiednich dla Ciebie ćwiczeń. Moje doświadczenie w połączeniu z Twoim zaangażowaniem przyniesie oczekiwany efekt.

mtg

Masaż leczniczy

150zł
45 minut
Dziś znowu czujesz, że Twoje ciało jest spięte i masz wrażenie, że rozciąganie nie daje już efektów? Codziennie rano potrzebujesz kilku godzin by Twoja szyja zaczęła się ruszać, a po pracy jesteś już tak zmęczony, że nic Ci się nie chce? Wiem, że mogę Ci pomóc. Proponuję Ci masaż leczniczy, który przy regularnym stosowaniu może uwolnić Cię od nieprzyjemnych odczuć.

Ból w ciązy

Fizjoterapia uroginekologiczna

150 zł 45 minut Cierpisz z powodu bolesnych miesiączek, nietrzymania moczu, seks sprawia Ci ból i myślisz, że tak musi być? Planujesz ciąże i chcesz się do niej przygotować, cieszyć się błogosławionym stanem bez bólu, przygotować do porodu i wrócić do sprawności po porodzie? Jestem tu po to by Ci pomóc. Fizjoterapia uroginekologiczna to bezpieczna i skuteczna forma rehabilitacji zdrowia kobiecego.