Ostatnie artykuły

Fizjoterapia po porodzie

Fizjoterapia po porodzie

Połóg to czas, w którym ciało kobiety regeneruje się urodzeniu dzidziusia. Fizjoterapia po porodzie to w w dzisiejszych czasach standard opieki okołoporodowej. Dowiedz się, ile trwa połóg, jakie objawy po porodzie są niepokojące, jak sobie pomóc samodzielnie, czego unikać.

Czytaj więcej
BÓL spojenia łonowego

Ból spojenia łonowego

Jesteś w ciąży i czujesz, że brzuch mocno napiera Ci na spojenie łonowe? Odczuwasz ból podczas chodzenia, obracania się? To może być rozejście spojenia łonowego. Poznaj objawy, dowiedz się jak zdiagnozować problem oraz sprawdź jak możemy CI pomóc.

Czytaj więcej
Psychosomatyka

Psychosomatyka

Ciężar na barkach, duszenie emocji w gardle, brak stabilizacji w kręgosłupie, przygniecenie w klatce piersiowej. Mogłabym wymieniać tych sformułować jeszcze całą masę. Każda z nich pokazuje jak ciało skrywa emocje. Ta nauka do psychosomatyka

Czytaj więcej
Zobacz więcej wpisów

NOWA USŁUGA

Fizjoterapia uroginekologiczna

 

mgr Dorota Kubicka
Mgr Dorota Kubicka – specjalista terapii kobiet

„Pragnę być Twoją przyjaciółką przez całe Twoje dorosłe życie.  Zaczynając od pierwszej miesiączki,  przechodząc przez czas macierzyństwa, aż do okresu menopauzy.

Pracuję z pacjentkami, aby przygotować je do ważnego dla nich momentu w życiu jakim jest poród, a następnie pomagam im powrócić do jak najlepszego stanu sprzed ciąży.”

POZNAJ DOROTĘ